Μπορείτε εύκολα να φτάσετε στο Brazzo di Maina, στο Οίτυλο στη χερσόνησο της Μάνης, από τους κεντρικούς δρόμους της Ελλάδας. Μια εξαιρετική ευκαιρία να εξερευνήσετε πολλές από τις όμορφες κρυφές γωνιές της Ελλάδας, απέχει 4 ώρες οδικώς από το αεροδρόμιο της Αθήνας μέσω της Εθνικής Οδού, της Ολυμπίας Οδού και του αυτοκινητόδρομου του Μορέα.
Μπορείτε επίσης να φτάσετε στο ξενοδοχείο μας με λεωφορείο (ΚΤΕΛ Λακωνίας) ή οδικώς από το αεροδρόμιο της Καλαμάτας, το οποίο απέχει 51 χλμ. Μετά από συνεννόηση, μπορούμε να κανονίσουμε υπηρεσία μεταφοράς για ένα άνετο και ευχάριστο ταξίδι.